Агентство дорослих моделей «Життєлюб»

 

 

Агентство дорослих моделей «Життєлюб», засноване у лютому 2018 року, є першою агенцією в Україні, що представляє моделей віку 50+.

Ідея створення проекту була органічною, враховуючи діяльність головного проекту – благодійного фонду «Життєлюб», під керівництвом якого і було створено агентство. БФ «Життєлюб» займається організацією адресної допомоги та дозвілля людей поважного віку. Протягом усього часу існування благодійного фонду життєлюби брали участь у різних зйомках як для проектів самого фонду, так і для сторонніх проектів.

Головна місія агентства - показати, що краса поза віком, поза часом і поза параметрами. Краса - це внутрішній стан людини та результат її ставлення до життя.

Моделі нашої агенції вперше в Україні дефілювали за подіумом у рамках Ukrainian Fashion Week 2019 у показі дизайнера Марини Рибалко. Також наші моделі беруть участь у фотозйомках для різних брендів, для глянсових та інтернет видань, знімаються в рекламних роликах, епізодичних ролях кіно, серіалів та кліпів. Приклади такої співпраці: рекламні ролики Helen Marlen, Ельвіри Гасанової, Kompotti Boom, TSUM Kyiv, Comfy; фотосесії для BraBraBra, Gara, VOVK, Cher 17, Andre Tan, ZHILYOVA, ESTRO, MustHave, Lilit Sarkisian, Bird in Flight та багато інших.

На сьогоднішній день у нашому агентстві 52 моделі віком від 50 до 81 року. Ми маємо найбільшу базу кандидатів у моделі 50+ в Україні, яка налічує понад 500 претендентів.

Ми завжди раді та відкриті до співпраці з дизайнерами, режисерами, фотографами, стилістами, рекламними та кастинг-агентствами.

Ми мріємо про те, щоб кожен успішний бренд мав хоча б одну кампанію, побудовану на естетиці віку. Не кожен кадр має і естетичну, і етичну красу. З нашими моделями ви отримаєте саме такі кадри.

З питань співпраці можна звертатись до координаторки проєкту – Дар'ї Прокопенко.

Якщо вам виповнилося 50 років, ви мешкаєте в Києві і хочете спробувати себе в ролі моделі, надішліть, будь ласка, на пошту happyoldmodels@gmail.com дві (не більше) фотографії гарної якості: у повний зріст та портрет. Також просимо вказати ваші параметри: об'єм грудей-талії-стегон, зріст та розмір ноги. Якщо вашу кандидатуру затвердять, ми обов'язково зв'яжемося з вами.

ПРИКЛАД ЛИСТА
Іванов(а) Євген(-я)
Київ
12.12.1950 р.н.
95-65-95
зріст 175 см
р.про. 37
067 067 067 67
прикріплюємо фото у повний зріст + портрет


* Фотографії можуть бути не професійні, але обов'язково повинні бути хорошої якості і зроблені при хорошому освітленні. Без обробки, гримас та напівоборотів, без аксесуарів на голові та без макіяжу. Фотографії, що не відповідають вимогам, кастинг-менеджеру не передаються.

Дякуємо за розуміння!